هفت سین آلپاری

اف اکس اینوست > اخبار > هفت سین آلپاری

مسابقه هفت سین آلپاری ?
? از تمامی معامله گران دعوت میکنیم
امسال هفت سین را با آلپاری جشن بگیرید و شانس برنده شدن جوایز نوروزی را از دست ندهید?
سمند
سفر به ترکیه یا تفلیس
سفر داخلی
سینما خانگی
سامسونگ خمیده (مونیتور)
ساعت مچی (اپل و یا سامسونگ )
سکه تمام بهار آزادی
شما با واریز 300$ به صورت خودکار در مسابقه فعال خواهید شد و میتوانید با کسب بالاترین درصد سود یکی از جوایز هفت سین را به دست بیاورید.?
دریافت جایزه :

شرایط و قوانین

 1. مقدمه
  آلپاری در حال برگزاری مسابقه تجاری نوروزی (“مسابقه”) است و از کلیه مشتریان دید و موجود دعوت می‌کند، در این مسابقه ثبت نام و شرکت نمایند (به استثنای معرفی کننده‌گان کارگزاران). با شرکت در این مسابقه ، یک شرکت کننده (“شرکت کننده” یا “مشتری”) موافقت می‌کند تا متعهد به قوانین و مقررات موجود که از این پس به عنوان “شرایط” نام برده می‌شود) باشد زیرا موارد زیر با توافق نامه مشتری آلپاری ارائه شده است. توافق نامه‌های عملیاتی و همچنین سایر شرایط و ضوابط تجاری.
 2. شرح و بررسی قوانین مسابقه:
  در این مسابقه ” حساب” به معنی حساب تجاری مشتری است که مشتری پس از پذیرش شرایط فعلی حداقل مبلغ را واریز می نماید.
  “دوره مسابقه” از 21 مارس 2022 (00:01) تا 21 آوریل 2022 (24:00) می باشد.
  آلپاری این حق را دارد که به اختیار خود دوره تبلیغ را تمدید کند.
  “حداقل سپرده” به معنای سپرده در حساب مبلغی معادل یا بیشتر از 300 دلار یا معادل آن است.
  “توافق نامه‌های عملیاتی” به معنای موافقت نامه‌های منعقد شده توسط مشتری و آلپاری است که حاکی از کلیه فعالیت‌های تجاری مشتری با این سازمان می‌باشد. موافقت نامه‌های عملیاتی شامل توافق نامه مشتری، سیاست‌ها و شرایط تجارت است، زیرا این موارد ممکن است در بخش توافق نامه‌های افتتاح حساب وب سایت آلپاری  یافت شود و ممکن است اصلاح شود.
  جوایز” به معنای جوایزی است که در جدول 1 در زیر بند 6.1g تعریف شده است.
  “فرمول محاسبه سود” به معنای فرمول محاسبه سود مندرج در بند 5.5 زیر است.             
  شروع طرح“: از 21 مارس 2022 تا 21 آوریل 2022 هر مشتری که در حسابهای تجاری STANDARD.MT4، ECN.MT4، PRO.ECN.MT4، STANDARD.MT5 و ECN.MT5 مبلغی بالاتر از 300 دلار واریز کند در این طرح به صورت خودکار ثبت نام می شود.
  “لات استاندارد” به معنای یک مقدار استاندارد از ابزاری است که مشتری در آن تجارت می کند. در فارکس ، یک لات استاندارد 100000 واحد پول ویژه است. برای اهداف شفاف‌سازی ، یک Cent Lot برابر با 1000 واحد لات استاندارد می باشد.
  وب‌سایت: https://alpariforex.org/fa
  هر کلمه ای که معنای آن در اینجا تعریف نشده باشد ، معنای مندرج در توافق نامه عملیاتی را خواهد داشت.
  2.2. زمانهای ذکر شده در اینجا باید به معنی EET / EEST می‌باشد.
 3. معیارها و استانداردهای رقابت
  3.1 برای شرکت در مسابقه ، باید شرایط زیر را رعایت کنید:a) شما مشتری احراز هویت شده آلپاری هستید، که مطابق با موافقتنامه‌های عملیاتی واجد شرایط تجارت می باشید.b) شما با توجه به حداقل سپرده قابل اجرا و / یا سایر الزامات شرکت بین المللی آلپاری ، یک حساب تجارت زنده را با این شرکت مدیریت می‌نمایید؛c) شما “حداقل سپرده” را در دوره مسابقه واریز کرده‌اید.
 4. شرایط تجارت
  4.1 این مسابقه فقط برای کلیه CFD ها (به استثنای CFD در سهام) ، فارکس و فلزات گرانبها کاربرد دارد.4.2. این مسابقه فقط برای حساب‌های زیر قابل استفاده است:حسابSTANDARD.MT4، حساب ECN.MT4، حساب PRO.ECN.MT4، حــــــساب STANDARD.MT5 وحساب ECN.MT5
 5. شرایط مخصوص مسابقه
  5.1. هر حساب تجاری (مراجعه به بند 4.2)  بصورت جداگانه، مشروط بر حداقل واریز 300 دلار در آن حساب، واجد شرایط برای شرکت در مسابقه می باشد.
  5.2 درخواست‌های انصراف باید بطور معمول طی دوره مسابقه، با توجه به شرایط استاندارد مسابقه که در قراردادهای عملیاتی ارائه شده اند، پردازش شوند.
  5.3 انتقال (های) وجوه بین حساب ها به عنوان حداقل سپرده (ها) برای اهداف این مسابقه در نظر گرفته نمی شود.
  5.4 با شروع دوره مسابقه، شرکت کنندگان می‌توانند به طور عادی تجارت کنند. هنگام تعیین برندگان مسابقه ،این معاملات انجام شده در دوره مسابقه طبق فرمول محاسبه سود مندرج در پاراگراف 5.5 در زیر درنظر گرفته می شود.“فرمول محاسبه سود”
  5.5 با توجه به بند 6.1c) در زیر ، برندگان مسابقه می‌توانند شرکت کنندگانی باشند که طبق فرمول محاسبه سود ، بالاترین نسبت سود را به صورت درصد در ساعت 23:59:59 به وقت سرور در آخرین روز از ساعت مربوط به دوره مسابقه، از کل مجموعه مسابقات. در فرمول محاسبه سود فقط فرمهای استاندارد معامله خواهد شد.فرمول محاسبه سود:‎سود (%) = [سود / (سهام شروع + سپرده)] * 100
  5.6 به منظور محاسبه فرمول سود:
  • “سپرده (ها)” ، به معنای مجموع تمام سپرده ها به حساب تجاری (سپرده های خارجی و داخلی) انجام شده در حساب تجاری در طول دوره مسابقه (از 21.03.2022 الی 21.04.2022) می باشد.
  • “سود” به معنای سود/ضرر نهایی مشتری برای تمام عملیات تجاری در دوران مسابقه، از زمانی که حداقل مبلغ 300 دلار در حساب تجاری اش واریز شده تا 21.04.2022 می باشد.
  • “سود%” به معنای درصد سود است ، در صورت وجود ، پس از بررسی سود در رابطه با حساب شرکت کننده. سود٪ با توجه به اینکه به روز رسانی می‌شود ، در “کابین شخصی” قابل مشاهده است.
  • “شروع سرمایه” به معنای سرمایه شناور (بالانس + سود شناور –  ضرر شناور) در حساب شرکت کننده که از روزی که سپرده مشتری به بالای 300$ رسیده، می باشد.مثال: مشتری در تاریخ 23.03.2022 مبلغ 160$ به حسابش واریز کرده است.در روز 25.03.2022 در ساعت 11:33 صبح مشتری واریز دیگری با مبلغ 200$ داشته و حالا مبلغ واریزی وی به بالای 300$ رسیده است.تاریخ شروع سرمایه برای این مشتری از 25.03.2022 ساعت 00:00:00 در نظر گرفته می شود.- اگر موجودی حساب شرکت کننده کمتر از 0 دلار یا معادل آن باشد ، در محاسبه فرمول موجودی ثابت برابر با 0 دلار یا معادل آن خواهد بود.
   5.7 در محاسبه سود ، کلیه جایگاه‌های باز در حساب کاربر، از ساعت 23:59:59 به سرور در تاریخ 12 آوریل 2022 باید با آخرین قیمت پیشنهادی در بستر معاملات تجاری آلپاری در نظر گرفته شود. محاسبه باید ظرف 12 ساعت از زمان بسته شدن آخرین روز، تکمیل نهایی شود.
    موقعیت های فروش با استفاده از قیمت Ask  محاسبه می شود در حالیکه موقعیت خرید بلند با استفاده از قیمت Bid  محاسبه می شوند.باید نکات زیر را در نظر داشت:
  • موقعیت‌هایی که قبل از دوره مسابقه باز می شوند و در دوره مسابقه بسته می شوند.
  • موقعیت‌هایی که قبل از دوره مسابقه باز می‌شوند و در ساعت 23:59:59 به وقت سرور در تاریخ 12 آوریل 2022 باز هستند.
  • موقعیت‌هایی که در دوره مسابقه باز و بسته می‌شوند.
  • موقعیت‌هایی که در دوره مسابقه باز می شوند و در ساعت 23:59:59 در سرور 21 آوریل 2022 باز هستند.
   5.8 آلپاری در طول دوره مسابقه صفحه امتیاز شرکت کنندگان پیشرو را حفظ می‌کند که سود این مسابقه را در وب سایت نشان بدهد.
 6. جوایز مسابقه
  جوایز6.1.
  الف) جوایز موجود در جدول 1 در زیر شرح داده شده است.
  ب) در صورتی که دو یا چند شرکت کننده دارای درصد یکسان باشند (تا نقطه اعشار دوم) ، در این صورت شرکت کننده با کوچکترین تسویه حساب در رتبه بالاتر قرار خواهد گرفت. در حالی که هنوز دو یا چند شرکت کننده با نتیجه یکسان وجود دارند ، و آن دسته از شرکت کنندگان حق دریافت یک جایزه را دارند ، پس این جایزه به طور مساوی بین این رقابت کننده‌ها تقسیم می شود.
  ج) ظرف 10 روز پس از پایان مسابقه ، برندگان واجد شرایط از طریق پست الکترونیکی، از نتایج آگاه خواهند شد..           
  د) جوایز فقط با توجه به موافقت نامه های عملیاتی ، به مشتریانی که موقعیت “تایید شده” دارند ، اعطا می شوند.ه) در صورتی که یک برنده واجد شرایط ، مدارکی را که لازم است برای دریافت جوایز در مدت 5 روز کاری، ارائه نکنند، این جوایز ابطال می‌شوند. (در صورتی که برنده موفق به تایید مدارک نشده باشد)و) لیست نهایی برندگان در وب سایت اعلام می شود‎ه) جوایز قابل جایگزین شده با مقدار پولی آنها با توجه به نرخ موجود در لحظه در بازار هستند. در صورتیکه مشتری از دریافت جایزه یا معادل پولی آن امتناع کند، آلپاری پرداخت و ارسال جایزه را کنسل خواهد کرد.جدول ۱/ جوایرتبه برندگان جایزه
  نفر اول  سمند
  نفر دوم  سفر به ترکیه یا تفلیس گرجستان
  نفر سوم  سینمای خانگی
  نفر چهارم مونیتور منحنی سامسونگ
  نفر پنچم یک سکه کامل طلای بانکی
  نفرششم ساعت مچی اپل یا سامسونگ

  نفر هفتم سفر داخلی
 7. موارد متفرقه
  7.1 آلپاری حق دارد صلاحیت هر شرکت کننده را رد کند اگر:
  الف) نقض این شرایط یا هر اصطلاح توافق نامه عملیاتی اتفاق افتد.
  ب) آلپاری دلایل منطقی برای باور داشتن به سوء استفاده در این مسابقه را داشته باشد.
  ج) شرکت کننده با بی اعتمادی و / یا بد دهنی و / یا کلاهبرداری و / یا به روشی که مطابق با اصل و معنی مسابقه نباشد عمل کند.
  7.2 بدین ترتیب هر شرکت کننده صریحاً موافقت می کند که آلپاری:الف) می تواند نام و جزئیات مربوط به مشارکت خود را در مسابقه در وب سایت ها یا هر انتشار دیگری (الکترونیکی یا غیره) به طور علنی اعلام کند.ب) با استفاده از عكس متقاضی به هر شیوه و نشریات مناسب كه آلپاری تصمیم به استفاده از آن را بگیرد ، بدون هیچگونه مراجعه و جبران خسارت ، و اینكه شرکت كننده حق كپی رایت و حقوق مالکیت معنوی را نسبت به استفاده از چنین عکس هایی نسبت به فعالیت تبلیغی یا مسابقات را داشته باشد؛ج) ممکن است مصاحبه ای را با شرکت کننده انجام دهد و از مصاحبه گفته شده در هر نشریه ‌ای استفاده کند همانطور که مایل است در رابطه با مسابقه یا فعالیت های تبلیغاتی بین المللی آن را به کار گیرد.
  7.3 در صورت بروز هرگونه اختلاف در مورد اصطلاحات فوق ، این اختلاف یا تفسیر نادرست توسط آلپاری حل و فصل می شود ، با حسن نیت عمل می کند و آنگونه که باید ، با صلاحدید و منطق خود، صحیح و مناسب به نظر می رسد. تصمیم شرکت بین‌المللی آلپاری نهایی و لازم الاجرا است.
  7.4 آلپاری حق خود را محفوظ نگه می دارد و می تواند این مسابقه را تغییر، اصلاح، تعلیق، لغو یا خاتمه دهد یا هر وجهی از این مسابقه را در هر زمان با توجه به اعلام قبلی به شما ارائه کند. تحت هیچ شرایطی شرکت آلپاری مسئولیت عواقب هرگونه تغییر ، اصلاح ، تعلیق ، لغو یا خاتمه مسابقه را بر عهده نخواهد گرفت.
  7.5 هرگونه نشانه یا سوء ظن در مورد کلاهبرداری، دستکاری، واریز وجه یا پاداش یا مبادله،یا اشکال دیگر فعالیت فریب دهنده یا کلاهبرداری در حساب مشتری یا چندین حساب باآلپاری، هرگونه معامله ای و یا تراکنش مالی را مختومه و باطل خواهد کرد.
  7.6 با توجه به زبان ترجمه شده این سند ، در صورت بروز اختلاف بین دو زبان، متن انگلیسی نسخه الزام آور خواهد بود.
  7.7 لازم به ذکر می باشد که شرکت کنندگان عزیز در این طرح تشویقی، میتوانند نتایج مسابقه را بر روی پیج اینستاگرام آلپاری و هم بر روی وب سایت آلپاری مشاهده کنند.
امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

  پاسخ دهید