info@fx-invest.ir

راهنمای کپی تریدینگ در لایت فارکس

FX-invest > بروکرها > راهنمای کپی تریدینگ در لایت فارکس

کپی تریدینگ در لایت فارکس با نام کپی شناخته میشود.
در این آموزش ما به صورت قدم به قدم آموزش میدهیم که چطور در بروکر لایت فارکس بتوانید کپی تریدینگ را انجام دهید.

 1. ورود به بخش “کپی”

  در صفحه اصلی پروفایل خود بر روی تب ” کپی” کلیک کنید.

 2. لیست حساب های کپی تریدینگ

  در صفحه باز شده برای شما سه پروفایلی که بیشتری و بهترین عملکرد را داشتنه اند نمایش داده میشود ، در این صفحه تنظیمات متخلفی برای نمایش پروفایل های کپی لایت فارکس وجود دارد که بر اساس نیاز خود می توانید از آن ها استفاده کنید.
  نکته بسیار مهم : لطفا توجه داشته باشید لیستی که در این صفحه میبینید بیانگیر خوب و عالی بودن حساب ها نیست.
  بعضی از پروفایل های در ابتدای راهشون خوب عمل میکنند و سپس عملکرد بسیار بدی رو از خودشون نشون میدهند ، حتما میزان تجربه حساب رو مد نظر قرار بدهید.

 3. بخش داخلی پروفایل ها

  هنگامی که وارد صفحه پروفایل یکی از معامله گران لایت فارکس (مدیر استراتژی ) بشوید، با 4 تب رو به رو خواهید شد که به ترتیب توضیح داده خواهد شد :
  1- نمودار سودآوری
  در این قسمت میزان سودآوری پروفایل مدیراستراتژی و نواسانات سود دهی این پروفایل را خواید دید.به تبع هرچقدر که این نمودارها صعودی تر باشد نشان دهنده عملکرد بهتر معامله گر دارد.

  2- موجودی
  در این قسمت ریز معاملات صورت گرفته شده توسط این معالمه گر رو مشاهده میکنید. طبیعتا هرچقدر معاملات سوده در این قسمت بیشتر قابل مشاهده باشد معامله گر به نسبت خوبتری هست.
  3-تاریخچه معالاتی
  این قسمت هم همانند قسمت موجودی نشان گر معاملات و سود زیان معامله گر هست.

  4-اطلاعات معامله گر
  این قسمت مهمترین بخش پروفایل های معامله گر ها میباشد. شما در این قسمت اطلاعات اماری ارزشمندی بدست خواهید آورد که میتواند در انتخاب کردن یا نکردن معاله گر به شما کمک شایانی کند.


 4. سرمایه گذاری

  هنگامی که از انتخاب معاله گر خود برای کپی تریدینگ اطمینان حاصل کردید. در صفحه پروفایل بر روی گزینه ” کپی” کلیک کنید.
  بعد از انتخاب این گزینه 2 انتخاب برای شما نمایش داده میشود. “حالت آزمایشی ” “معامله واقعی”
  در حالت آزمایشی بروکر به شما اعتباری داخلی میدهد که شما روی این معاله گر تست کنید و در صورت سودمند بودن پول واقعی خود را بر روی معامله گر سرمایه گذاری کنید.
  اما اگر مطمئن بودید مستقیما روی گزینه “معامله واقعی” کلیک کنید و سرمایه گذاری خود را انجام دهید.
  پیشنهاد میکنم همیشه قبل از واریز و سرمایه گذاری واقعی حتما از گزینه “حالت آزمایشی ” استفاده کنید.

 • حساب پس انداز لایت فارکس ( سود 20%)

  از حساب پس انداز استفاده کرده و بر روی سپرده خود به ازای هر سال به میزان 20% درآمد کسب کنید. برای جزئیات بیشتر این پست را از دست ندهید.
 • بررسی جامع ربات معاملاتی Kucoin

  ایده انجام معاملات به صورت خودکار در واقع بسیار جذاب است. بالاخره چه کسی از جریان نقدی غیرفعال لذت نمی برد؟ یک ربات معاملاتی می تواند برای این منظور برنامه ریزی شود، اساساً دارایی ها را زمانی که قیمت ها پایین است بخرد، و زمانی که قیمت ها بالا می رود، بفروشد.
 • STEPN بازی

  آیا بازی STEPN برای سرمایه گذاری مناسب است؟

  “بعد از یک روز پیاده روی، همه چیز دو برابر ارزش معمول خود را دارد.” در حالی که این نقل قول 100 ساله توسط G.M. Trevelyan حداکثر یک استعاره بود، برنامه ای به نام STEPN اکنون به شما قول می دهد که با راه رفتن ارزش پولی قابل توجهی کسب کنید. جدیدترین تبلیغات در بازی...
 • احساسات بازار

  احساسات بازار: اندیکاتورها و برنامه و نحوه استفاده از آن‌ها

  احساسات بازار اندیکاتوری است که نسبت فعلی خریداران و فروشندگان در بازار را نشان می‌دهد. احساسات بازار، تعداد و حجم سفارشات در عمق بازار را در لحظه کنونی در نظر می‌گیرد.
 • آموزش ویدئویی ثبت نام و آشنایی با روبوفارکس

  در این آموزش به صورت ویدئویی با نحوه ثبت نام و کار با بروکر روبوفارکس آشنا خواهید شد. روبو فارکس از مشهورترین بروکر های فارکس است که شفافیت عملکرد و خدمات رسانی مناسب آن باعث شده که از زمان تاسیس این بروکر در سال 2009 تا کنون به شهرت جهانی برسد.
 • واریز برداشت بروکرها

  آشنایی با روش های واریز و برداشت

  در این آموزش با روش های واریز و برداشت بروکرها آشنا خواهیم شد. به صورت کلی ۳ نوع روش واریز و برداشت برای عزیزانی که در داخل ایران هستند وجود دارد. که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.
 • تاپ چنج

  واریز و برداشت ریالی با TC Pay

  در این آموزش با نحوه واریز و برداشت ریالی توسط تاپ چنجر یا TC Pay بیشتر آشنا خواهید شد. تاپ چنجر تنها وبسایتی هست که شما میتونید به حساب های بروکرهای آلپاری و لایت فارکس واریز ریالی داشته باشید.
 • نحوه ی کار با متاتریدر 4 بروکر آلپاری (Alpari)

  در این ویدئو آموزش جامع کار متاتریدر 4 در بروکر آلپاری رو آموزش خواهید دید.
 • کابین آلپاری

  نحوه کار با آلپاریAlpari

  در این آموزش ما نحوه سرمایه گذاری بر روی حساب های پم بروکر آلپاری (کپی تریدینگ) به صورت جامع را توضیح خواهیم داد. عزیزانی که قصد سرمایه گذاری در کپی تریدینگ آلپاری رو دارند حتما این ویدئو کلیپ آموزشی رو مشاهده کنند.
 • کپی تریدینگ آلپاری

  آموزش جامع کپی تریدینگ Alpari

  در این آموزش ما نحوه سرمایه گذاری بر روی حساب های پم بروکر آلپاری (کپی تریدینگ) به صورت جامع را توضیح خواهیم داد. عزیزانی که قصد سرمایه گذاری در کپی تریدینگ آلپاری رو دارند حتما این ویدئو کلیپ آموزشی رو مشاهده کنند.

پاسخ دهید